Sınırsız Paylaşımın Tek Adresi

Sınırsız Paylaşımın Tek Adresi
Modarotör Alımları Başlamıstır

  Adobe Flash Player Son Sürüm İndir

  Paylaş
  avatar
  serhat01
  Administrator
  Administrator

  Mesaj Sayısı : 91
  Kayıt tarihi : 06/02/10
  Yaş : 19
  Nerden : Adana

  Adobe Flash Player Son Sürüm İndir

  Mesaj tarafından serhat01 Bir Perş. Mart 25, 2010 9:19 pm

  Adobe’nin son versiyonu Adobe Flash Player 10′u aşağıdan indirebilir veya yazının devamında genel özelliklerine bakabilirsiniz.

  Adobe Flash Player web sayfalarındaki “.swf” uzantılı dosyaları tarayıcınızda oynatır.Bunlar Adobe’nin programları tarafından hazırlanmış programlardır.Günümüzde reklamlarda vazgeçilmez olmuştur.

  Reklamlardan banane diyecekseniz ne yazık ki sadece reklamlarda kullanılmıyor İnternet üzerinde “.swf” uzantılı tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunlar bunla çalışır.Ayrıca birçok web sayfası tasarımında Flash kullanır.Özellikle oyun siteleri.Hoş bir görüntü için sayfayı Flash’dan yaparlarAyrıca youtube gibi video paylaşım siteleri video oynatmak için bunu kullanır.Kısaca bu program şart!

  Programın 10. Sürüm Yeni Özellikleri:

  3B efektler:Yerleşik desteği kullanarak 3B efektler için daha kolay anlaşılır ve etkileyici arabirimler oluşturun. 2B‘de tasarım oluşturarak ve kolayca 3B‘de dönüştürme ve animasyon oluşturarak, 3B ustası olmadan hızlıca başlayın.
  Özel filtreler ve efektler:Kullanıcılar için çekici sinematik deneyimler sağlamak için yüksek performanslı, gerçek efektler oluşturun. Yeni Adobe Pixel Bender™️ sayesinde.
  Gelişmiş metin desteği:Web’de baskı kalitesinde yayınlamayı getiren, Adobe’nin 25 yılı aşkın tipografi uzmanlığıyla oluşturulmuş yeni, esnek metin mizanpaj motorunun avantajlarına sahip olun
  Dinamik ses oluşturma:Müzik karıştırıcıları ve sıralayıcıları, oyunlar için gerçek zamanlı ses ve hatta ses görüntüleyicileri gibi ses uygulamalarının yeni türlerini oluşturmak ve dinamik olarak ses oluşturmak için geliştirilmiş ses API‘leri kullanın.
  Vektör veri türü aha iyi performans, verimlilik ve verilerin hata kontrolü için yazılan yeni dizi sınıfını kullanın.
  Dinamik Akış:Değişen ağ koşullarına otomatik olarak uyarlanan akışlara sahip sıradışı videolar gösterin. Daha iyi bir akış deneyimi sağlamak için yeni kaliteli hizmet metriklerinden faydalanın.
  Speex ses kodeği:Ses kodlamada düşük gecikme süresi alternatifi sunan yeni, aslına uygun ve açık kaynaklı Speex video kodeğinin avantajlarından yararlanın. Flash Player ayrıca, ADPCM, HE-AAC, MP3 ve Nellymoser sesi destekler.
  Adobe Flash Player 10 Geliştirilmiş Özellikleri:

  Çizim API’si : Yeniden stil uygulanabilir özellikler, 3B API‘ler ve satır satır kodlamak zorunda olmadan karmaşık şekillerin yeni çizim yollarıyla çalışma süresi çizimini daha kolay gerçekleştirin
  Donanım ivmesi:Tarayıcıda SWF dosyalarını boyamak için ekran kartının donanım işlemcisi gücünü kullanın ve bitmap’lerin, filtrelerin, karışım modlarının ve video kaplamalarının hesaplamalarını yazılımda gerçekleştiğinden daha çabuk birleştirerek hızlandırın.
  Dosya yükleme ve API’leri indirme:Web uygulamanızdan dosya yüklemelerine ve kaydetmelerine olanak sağlayarak kullanıcılara deneyim kazandırın. Yeni dosya başvurusu çalışma süresi erişimi verilerin yerel işlemesine izin verir.

  İnternet Explorer için:


  Bu LİNKİ Görmek Için ÜYE OLMALISINIZ VE CEVAP YAZMALISINIZ...


  yargilamam
  YENİ ÜYE
  YENİ ÜYE

  Mesaj Sayısı : 2
  Kayıt tarihi : 09/09/10

  Geri: Adobe Flash Player Son Sürüm İndir

  Mesaj tarafından yargilamam Bir Perş. Eyl. 09, 2010 8:00 pm

  sağol

   Forum Saati C.tesi Tem. 21, 2018 5:56 am